Szanowni Klienci!


w imieniu zespołu firmy Pryzmat informujemy, że w szczególnym czasie epidemii nasze punkty handlowe pozostają otwarte i do Państwa dyspozycji:

 1. w placówkach przebywają dyżurujący pracownicy – w normalnych godzinach ich pracy,
 2. w przypadku problemów z wejściem do środka prosimy o kontakt telefoniczny z numerem danej placówki znajdującym się na stronie pryzmat.com,
 3. przyjmujemy wyłącznie płatność kartą i przelewem, w czasie epidemii nie przyjmujemy gotówkowej formy płatności,
 4. zakupiony towar wydajemy z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa,
 5. zachęcamy do składania zamówień towaru telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem naszej platformy zakupowej (zarejestrowani użytkownicy) oraz formularza kontaktowego.
 6. zamówienia realizować będziemy poprzez wysyłkę towaru do klienta lub dostawę pod drzwi,
 7. w trosce o bezpieczeństwo klientów i naszych pracowników w czasie epidemii chcemy uniknąć przyjmowania gotówki – bardzo prosimy o stosowanie innych form płatności,
 8. w przypadku konieczności osobistego odbioru zamówionego towaru w punkcie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny; w takich sytuacjach prosimy o przygotowanie się na płatność kartą, przelewem lub systemem BLIK.
 9. w przypadku reklamacji zakupionych towarów oraz zgłoszeń serwisowych dotyczących sprzętu drukującego prosimy o składanie ich drogą mailową lub telefoniczną,
 10. w zakresie skupu zużytych materiałów eksploatacyjnych, prosimy o ustalenie indywidualnych warunków współpracy.
 11. jeśli chcą Państwo skorzystać z naszego doradztwa, uzyskać informację o urządzeniach drukujących i materiałach eksploatacyjnych oraz poruszyć inne problemy związane z kwestiami drukowania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – dzisiaj przede wszystkim telefonicznego i mailowego; pozostajemy również otwarci na propozycję rozmowy przez inne komunikatory.

Zapewniamy, że w trudnych dniach epidemii będziemy służyć Państwu wszelką możliwą pomocą dotyczącą obszaru drukowania. Za wszystkie niedogodności przepraszamy licząc na Państwa wyrozumiałość i mając nadzieję na jak najszybszą poprawę sytuacji.


Z poważaniem

Zarząd Pryzmat

 

FaLang translation system by Faboba