Pryzmat to je skupina firiem,ktorej začiatky sa datujú už od roku 1988.Špecializujeme sa na výrobu a distribúciu tonerov a cartidgeov do tlačiarní.Robíme aj výkup prázdnych tonerov a cartidgeov a platíme v hotovosti u zákazníka,alebo v našich predajniach. 

Hlavná časť našej produkcii je proces recyklingu, kde využívame vykúpené od klientov prázdne tonery a cartridge. V procese výroby použité časti,ktoré sa dajú vymeniť sú vymenené za úplne nové od renomovaných svetových značiek (napr. Philips,alebo AEG optické válce).. Každý hotový produkt prejde testom kvality a až potom je zabalený a pripravený na distribúciu. Výsledkom procesu recyklingu vznikajú tonery do laserových tlačiarní a cartridge do atramentových tlačiarní značky PRYZMAT. Na naše produkty dávame písomnú záruku nielen na toner, ale aj na samotnú tlačiareň v ktorej je toner značky PRYZMAT

Všeobecne našu sieť distribúcii tvoria PRYZMAT - 56 firemných obchodov v Poľsku , 5 obchodov v Bratislave,nemeckých Brémach a vo Vilnuse na Litve. Teraz máme v našej sieti predaja viac ako 42 obchodov celkovo,kde pracuje viac ako 250 našich zamestancov,ktorý obsluhujú viac ako 20 000 klientov mesačne!!! 

V miere našich možností pripravujeme spoluprácu so školami na zariadenie ich počítačových miestností.. Akcia pomoc školám.

FaLang translation system by Faboba