Grupa PRYZMAT jest organizacją zatrudniającą ponad 500 pracowników w Polsce i za granicą. W ramach naszej struktury organizacyjnej, wraz z postępującym rozwojem liczby punktów sprzedaży, powstaje wciąż wiele nowych stanowisk pracy. 

 

baner Kariera 

 

Aktualne oferty pracy:


Stanowisko
Lokalizacja

1.    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach obecnego procesu rekrutacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz”, „Apply” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Pryzmat sp. z o.o. sp. k. swoich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym oraz potwierdzacie Państwo fakt zapoznania się z „obowiązkiem informacyjnym”, o którym mowa poniżej.

2.    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych procesów rekrutacji.

Jeżeli chcecie Państwo, abyśmy brali pod uwagę Państwa zgłoszenie rekrutacyjne również podczas przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszenie w dokumentach dodatkowej klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pryzmat sp. z o.o. sp.k. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres (…… proszę wpisać ilość m-cy) miesięcy od daty wysłania zgłoszenia.

3.    Mogą Państwo wycofać powyższe zgody w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila wpisując „rekrutacja – wycofanie zgody”.

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

4.    Pełna informacja podawana w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą (obowiązek informacyjny) znajduje się tutaj.

 

FaLang translation system by Faboba