Klient

Bez zarzutów! Dobra firma, godna polecenia

                  

wtorek, 22, styczeń 2013

Klient

Jesteście napewno drodzy , ale skuteczni

            

wtorek, 05, luty 2013

Klient

Rewelacyjne tonery - dużo tańsze od oryginałów HP a przy tym wydajniejsze. A obsługa (w Krakowie na Królewskiej) przesympatyczna! Mimo tego, że mam bliżej do innego punktu będę kupował tylko tam - POLECAM! POZDRAWIAM SERDECZNIE!

                   

sobota, 09, luty 2013

Klient

Nie kupuję często tuszu do drukarki, ale jak już muszę to zawsze chodzę na Królewską, tak też było dzisiaj. Jak zwykle zostałem bezbłędnie obsłużony a pracownicy są zawsze tak mili, że zawsze mam obawy iż będą chcieli mi oddać produkt za darmo ;) Podsumowując firma z najwyższej półki gdzie klient jest na pierwszym miejscu. Pozdrawiam,

               

środa, 13, luty 2013

Klient

Jakość OK, wydajność zgodna z deklarowaną, fachowa obsługa ... tylko dlaczego mam u Was przepłać. Polecam te same zalety za niższą cenę w Balckpoint czy Lambdzie, u wrocławskich sąsiadów. Panowie kryzys może Was zaskoczyć

                  

niedziela, 17, luty 2013

 

 

Klient

"Jakość OK, wydajność zgodna z deklarowaną, fachowa obsługa ... tylko dlaczego mam u Was przepłać. Polecam te same zalety za niższą cenę w Balckpoint czy Lambdzie, u wrocławskich sąsiadów. Panowie kryzys może Was zaskoczyć" Ja sam stałem kiedyś przy tym wyborze. Nie mam nic do tonerów Black Pointa ale problem tej marki polega na tym, że nie ma swoich sklepów. Sprzedaje przez pośredników. Wszyscy wiemy jak oni działają. Zawsze miałem problem z załatwianiem reklamacji w Black Point. Pośrednicy odwlekali mnie z realizacją reklamacji żebym tylko kupił kolejny toner. W PRYZMACIE tego nie ma, wszystko od ręki. No i mam pewność, że kupuje od producenta to mnie przekonuje.

wtorek, 26, luty 2013

Klient

Dobre krówki w prezencie dajecie:) dziękuję

                   

piątek, 01, marzec 2013

Klient

Jesteście drodzy, fakt, ale w dobie kryzysu trzeba wspierać polskie firmy. Wszystko w temacie. Pozatym najwyższa jakość towaru i obsługi musi kosztować-jak w każdym innym asortymencie.Pozdrawiam

                

czwartek, 07, marzec 2013

 

PRYZMAT

Z wielką przyjemnością pozwalam sobie na zamieszczenie pierwszej opinii na naszej nowej stronie.

Dokonuję tego wpisu z wielką satysfakcją. Jestem dumny, że czynię to, będąc szefem firmy Pryzmat. Jest to szczególna okazja … 25 rok naszej działalności. Korzystając z okazji, z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim obecnym ale też przeszłym pracownikom, którzy przyczynili się do tego wspólnego sukcesu. Dziękuje przede wszystkim Tym, którzy trwają w tej firmie wiele, wiele lat.

Jestem przekonany, że wspólnie od Gdyni po Jelenią Górę i od Szczecina po Rzeszów budujemy firmę wiarygodną, uczciwą i rzetelną. Firmę opartą na solidnych fundamentach.

Mam nadzieję, że wielu naszych klientów podzieli się z nami swoimi pozytywnymi opiniami. Otwarci jesteśmy na krytyczne uwagi, licząc, że uwagi te będą uczciwe, nawet jeśli złośliwe czy negatywne.

Wierzę, że nowe możliwości i otwarcie naszej strony będzie służyło lepszemu poznaniu potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

 
 
piątek, 18, styczeń 2013

 

FaLang translation system by Faboba